“Më dërgojnë video lakuriq”, Fjolla Morina flet për puthjet me femrat

  Fjolla Morina i ka zbuluar disa sekrete gjatë intervistës së fundit.      

Këngëtarja Fjolla Morina ishte e ftuar së fundmi në ”Thumb”, aty ku ka zbuluar disa detaje interesante për jetën e saj private dhe raportet me kolegët, shkruan lajmi.net.

Ajo tregoi se nuk ka raporte të mira me Tunën dhe e cilësoi si një person me probleme. Po ashtu Fjolla ka treguar se ka pranuar video lakuriq nga vajza të ndryshme.

“Vajzat më dërgojnë edhe video në snap dhe nisen të zhvishen dhe janë shumë seksi,”- rrëfen ajo. E pyetur nëse ka shkëmbyer puthje me femrat, Fjolla u shpreh se është puthur vetëm për foto./Lajmi.net/

  

                    View this post on Instagram                            

 

 Happy New Year!? 

A post shared by   Fjolla Morina  (@fjolla.morina) on