Me foto nga fëmijëria, Vera Ora dedikim emocional për të bijat

 

Vera Ora është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Nëna e artistes së madhe, Rita Ora, Vera ka publikuar një imazh në llogarinë e saj personale, Instagram gjersa shfaqet me vajzat e saj, shkruan lajmi.net.

“Unë ju kam kapur duart për pak por do ju mbaj zemrën përgjithmonë”, ka shkruar Vera krahas kësaj foto të Ritës dhe Elenës nga fëmijëria.

Theksojmë se, Vera me profesion është psikiatre, dhe jep shpesh këshilla për shëndetin mental në videot që ndanë me ndjekësit.

Loading poll ...

Ndërkaq, Rita po vazhdon karrierën e saj me projekte dhe koncerte të ndryshme anembanë botës. /Lajmi.net/