Me fustan të kuq, Kylie Jenner mahnit në kampanjën e re për “Ditën e të dashuruarve”

Me fustan të kuq, Kylie Jenner mahnit në kampanjën e re për “Ditën e të dashuruarve”

 

Kylie Jenner ka gati koleksionin e ri për “Ditën e të dashuruarve”.

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri në Instagram, në të cilin u shfaq më elegante se kurrë më parë, shkruan lajmi.net.

Modelja ka reklamuar produktet e reja të markës së saj, të cilat i sjell në treg për ditën e të dashuruarve.

E veshur me fustan të kuq, Kylie kishte flokët e kapura, kurse mori pozë e ulur në dysheme.

Kujtojmë që Kylie Jenner është në lidhje me reperin Travis Scott dhe nënë e një vajze, Stormi. /Lajmi.net/