Me kë mund ta tradhtonte Bleron Afrona Dika?

Afrona Dika është bërë një nga personazhet e njohur të shoubizit shqiptar, kryesisht për shkak të pamjes së jashtme dhe gjithashtu për lidhjen e saj me këngëtarin Blero Muharremi, shkruan “Kosovarja”.

Biondja e bukur jeton në Zvicër, por siç dihet së shpejti mund të zhvendoset në Kosovë për shkak të martesës.

Siç flitet, çifti Blero dhe Afrona do të martohen këtë verë që vjen, për çka edhe kanë nisur përgatitjet, shkruan “Kosovarja”.

Në një intervistë, Afrona ka thënë se nëse do të flinte me një femër, atëherë ajo do të ishte modelja Adriana Lima.

Epo, këtë tradhti do tia falte edhe Blero./Kosovarja/

Loading poll ...