Me kë po bisedon në telefon Agnesa Vuthaj?

Cilësohet si një nga femrat më të bukura shqiptare.

Së fundi, është shfaqur me disa fotosesione të ndryshme, duke befasur çdo herë e më shumë fansat me bukurinë përrallore që ajo gëzon.

Edhe këtë herë nuk erdhi më ndryshe, shkruan Kosovarja.

Me flokë të kapura e rrollk të kaftë, ajo dukej për mrekulli, duke pranuar komente të ndryshme nga adhuruesit e saj.

Një detaj në këtë fotografi, nuk lejuam të na ikte, pasi u shfaq me telefon në dorë, dhe tejet e buzëqeshur.

Sigurisht që pas kësaj buzëqeshje, duhet të ketë diçka…

Mos ka ndonjë gjë të re nga Agnesa, apo vetëm një fiksim i momentin nga ne.

Çfarë po mendoni ju? /Kosovarja/