Me këtë datë publikohet “Romeo & Juliet” nga Mozzik dhe Loredana

 

Mozzik dhe Loredana kanë finalizuar projektin e tyre të ri.

Mozzik dhe Loredana kanë zbuluar datën e publikimit të këngës së re, shkruan lajmi.net.

Çifti edhe kësaj radhe po vijnë në duet, pas “Bonnie & Clyde”, ata i këndojnë “Romeo & Juliet”.

Përmes rrjeteve sociale, Mozzik ka konfirmuar që ky projekt publikohet më 1 shkurt, ndërsa pret me padurim t’ua sjell fansave këtë këngë.

Për ndryshe, Mozzik dhe Loredana ka pak kohë që janë bërë prindër të një vajze. /Lajmi.net/