Me këtë foto të ëmbël, Shyhrete Behluli uron festën

  Meqë jemi në prag të Vitit të Ri, shumë nga estrada kanë uruar festën me fotografi të ndara me ndjekësit në rrjete sociale.      

Këngëtarja e dashur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli ka sjell një imazh të djalit të saj, Kushtrimit dhe nuses Leartës, shkruan lajmi.net.

Në këtë imazh shfaqen, Kushtrimi, Learta dhe djali i tyre i vetëm, Matini, të cilët duken tejet elegant. “Gezuar Vitin e Ri❤”, ka shkruar këngëtarja.

Vlen të ceket se viti 2018-të ishte mjaft i suksesshëm edhe për Shyhretën e cila ka publikuar një sërë projektesh bashkë me vajzën e saj, Engjëllushën. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Gezuar Vitin e Ri❤️ 

A post shared by   Shyhrete Behluli Official  (@shyhrete_behluli) on