Më në fund, Ledri Vula dhe Gashi do të sjellin këngën e re

 

Më në fund, dueti i shumëpritur po vjen.

Reperët, Ledri Vula dhe Gashi do ta lansojnë projektin e paralajmëruar para disa muajve, shkruan lajmi.net.

Është vetë Ledri, i cili solli një imazh me Gashin në Instagram teksa bëri të ditur se kënga do të publikohet me 15 shkurt.

“15.02 • THAT’S MINE”, ka shkruar Vula krahas fotos.

Ky bashkëpunim i Ledrit dhe Gashit besohet se do të mirëpritet nga publiku dhe fansat e shumtë që dyshja kanë. /Lajmi.net/