Më të dashuruar se kurrë, çifti i njohur bëjnë tatuazhet e njëjta

 

Chrissy Teigen dhe bashkëshorti i saj John Legend, janë tashmë çifti më i lezetshëm në Hollywood.

Dyshja kanë publikuar në rrjetet sociale imazhin e tatuazheve që i kanë bërë bashkë, tatu këto që u dedikohen fëmijëve të tyre, shkruan lajmi.net.

“Hej njerëz ju lutem mos bisedoni me ne nëse nuk keni tatuazhe ne jemi një ‘cool’ familje tani dhe ne duam të flasim me familjet e tjera që kanë tatuazhe”, ka shkruar Chrissy në Instagram.

Ata kanë shkruar emrat e të vegjëlve të tyre në duar, dhe po ashtu të njëri tjetrit!

Duhet theksuar se, çifti kanë dy fëmijë bashkë, vajzën Lunën dhe djalin Miles. /Lajmi.net/