Merita Spahiut fëmijët i blejnë ari për ditëlindje, këto janë dhuratat

 

Këngëtarja Merita Spahiu ka pranuar dhurata të çmuara me rastin ditëlindjes.

Merita Spahiu sot feston ditëlindjen, meqë rast ka pranuar shumë urime nga më të dashurit e saj, shkruan lajmi.net.

Edhe dhuratat nuk kanë munguar, e disa prej tyre Merita dhe vajza e saj Albiona i kanë publikuar në Instastory.

Në to shihen disa komplete ari dhe një buqetë me lule./Lajmi.net/