Mes Robert Berishës dhe Capital T, ‘Sasa’ zgjedh mashkullin më seksi të estradës

Mes Robert Berishës dhe Capital T, ‘Sasa’ zgjedh mashkullin më seksi të estradës

 

Adriana Matoshi ka qenë protagonistja e radhës në rubrikën “Kë Zgjedh”.

E ftuar në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, Adriana bën zgjedhje mjaft interesante në mes të estradës, shkruan lajmi.net.

E pyetur se cili është mashkulli më seksi në showbizz, Capital T apo Robert Berisha? ‘Sasa’, jep përgjigjen që nuk do ta mendonit.

Loading poll ...

Këtë dhe të gjitha përgjigjet e tjera të saj mund t’i mësoni përmes stories së mëposhtme. /Lajmi.net/