Mesazhet e koduara të Skerdit, a po martohet ai?

 

Skerdi Ago ka fshirë të gjitha imazhet në rrjete sociale, për të postuar vetëm tri përmes së cilave fsheh një mesazh.

Skerdi ka publikuar së pari një fotografi, në të cilat shihet një buqetë me lule, e pas saj edhe dy duar të lidhura të një çifti, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka publikuar një foto, në të cilën shihen dy unaza fejese, përmes së cilës ka shtuar dyshimet se ai dhe e dashura e tij, Vesa, po martohen.

Se çfarë fshihet pas këtyre imazheve, mbetet të shihet ditëve në vijim. /Lajmi.net/