Meshkujt e këtyre shenjave të horoskopit janë partnerë të shkëlqyer në dashuri

 

Gaforrja – Gaforret janë partnerë romantikë. Ata dashurojnë me gjithë shpirt dhe bëjnë cdo gjë që partnerja e tyre të jetë e lumtur. Ata janë shumë sensitivë, kështu që lëndohen shpesh, por kjo ndodh sepse e përjetojnë cdo gjë që ndodh rreth tyre.

Gaforret janë empatikë dhe mund të perceptojnë ndryshimet më të mprehta në energjinë e tyre. Nëse kërkoni një partner të mirë dhe romantik, zgjidhni një gaforre dhe do jeni gjithmonë të lumtur!

Luani – Duket sikur janë egoistë dhe duan cdo gjë për vete, por janë partnerë shumë besnikë. Ata janë lider, jo ndjekës. Kështu që, nëse ndiheni mirë kur mashkulli është më shumë dominant në një lidhje, Luanët janë një zgjedhje e mirë. Bëjnë shumë për familjen dhe duan të kenë rreth të ngushtë.

Ndonëse e duan vëmendjen, ata nuk harrojnë që të flasin mirë dhe të bëjnë komplimente për ty, fëmijët e tu apo cdo njeri tjetër për të cilin shqetësohet. Pra, nuk e mban të gjithë shkëlqimin për vete.

Bricjapi – Janë partnerët më të përgjegjshëm që do të njihni. Ata e bëjnë gjithmonë atë që thonë, shfaqen ashtu sic thonë dhe nuk i zhgënjejnë kurrë partneret e tyre.

Ata përkufizohen ndryshe si “seriozë të lindur”. Ndoshta nuk janë aq romantikë sa gaforret, por kujdesen për familjen me gjithë forcën dhe energjinë. Ata bëjnë të pamundurën që personat e dashur në jetën e tyre të jenë të sigurt.

/Ora News.tv/