Mësohet data e lansimit të këngës së re të 2Ton

 

2Ton ka njoftuar fansat se kënga e tij e re lansohet nesër.

Reperi nga Ferizaji, 2Ton duket se ka gati projektin e ri dhe se kjo këngë pritet të publikohet nesër, shkruan lajmi.net.

“Neser ora 16:00. TMV”, ka shkruar ai.

E në videoklipin e reperit shihen edhe dy bjondina joshëse që mbase nuk do mungojnë edhe skenat e ‘nxehta’ në këtë këngë.

Loading poll ...

Presim të shohim se çfarë ka përgatitur 2Ton për fansat e tij. /Lajmi.net/