Mësohet data e publikimit të këngës së re të Capital T

 

Reperi i njohur, Capital T ka bërë publike datën e lansimit të këngës së re.

Capital T do ta publikojë projektin e parë për 2019 me 10 shkurt që do të titullohet “Kujtime”, shkruan lajmi.net.

“KUJTIME ? 10 Shkurt , ora 14:00 ? youtube.com/truekapo”, ka shkruar reperi krahas fotos së publikuar në Instagram.

Vitin që lamë pas, Kapo ka qenë tejet i angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme, pa lënë anash edhe projektet e shumta që solli. /Lajmi.net/