Mësohet se kush ia ka bërë fotot provokative në veturë Arbenitës

 

E dashura e Feros i ka publikuar dje disa foto në të cilat është shfaqur joshëse në makinë.

Arbenita Xhemajli, e dashura e reperit Fero, pasi nisi lidhjen e dashurisë me këtë të fundit, mediat dhe publiku po shfaqin interesime dhe për postimet që ajo bën në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi me ndjekësit i ka ndarë disa foto në veturë aty ku ka marrë poza seksi e veshur shkurt dhe tani u bë e ditur se ato ia ka realizuar i dashuri i saj Fero.

Kjo pasi me veshje të njëjtë ajo sot e ka publikuar një foto pranë Feros./Lajmi.net/