‘Met Gala 2019’ ja si u dukeshin Rita Ora e Dua Lipa në mbrëmjen e yjeve

Rita Ora dhe Dua Lipa tërhoqën vëmendjen e publikut me pamjen e tyre.

 

Dje në Nju Jork është mbajtuar një nga organizimet më presitgjoze sa i përket modës, shkruan lajmi.net

‘Met Gala’ është eventi më i madh i modës i cili mbledh yjet e shoubizit në një vend.

Një eventit të tillë nuk mund t’i mungojnë as emrat e artisteve me prejardhje shqiptare si Dua Lipa dhe Rita Ora.

Përmes fotografive të publikuara në rrjetet sociale mund shohim shkëlqimin e Rita Orës dhe Dua Lipës në “Met Gala”.  /Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 @dualipa #MetGala 2019 

A post shared by   Fashion’s Biggest Night  (@metgala2019_) on

 

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 #MetGala with my beautiful dates @themarcjacobs and #KateMoss! ??‍♀️? 

A post shared by   RITA ORA  (@ritaora) on