Mihrije Braha merr vëmendjen në Instagram

 

Mihrije Braha ka ardhur me poza atraktive në Instagram.

Këngëtarja Mihrije Braha nëpërmjet llogarisë së saj në Instagram i ka ndarë disa foto në të cilat shihet shumë atraktive e veshur me një bluzë të hollë, shkruan lajmi.net.

Nuk dihet nëse fotot janë të reja apo këngëtarja ka pasur nostalgji për verën e kaluar mirëpo ajo çfarë dihet është se e ka marrë vëmendjen në rrjetin e lartëpërmendur social.

Mihrije Braha njihet si njëra ndër këngëtaret për të cilën thuhet se po u bën konkurrencë modeleve të reja dhe po ia del shumë mirë ta bëjë këtë.

Ajo është aktive edhe sa i përket muzikës dhe çdo herë vjen energjike./Lajmi.net/