Mihrije Braha tregon se si e fillon ditën

Tanimë dihet që shumë nga fytyrat publike janë të angazhuar nëpër mbrëmje të ndryshme, për çka edhe detyrohen të mos zgjohen deri në orët e vona të mëngjesit.

Por jo për këdo vlen kjo, pasi që dikush nuk e ka fare problem këtë punë, e ajo është Mihrije Braha, shkruan Kosovarja.

Ndonëse e pazakontë, ajo sot ka filluar ditën qysh herët, duke treguar se nuk është një person që përton të zgjohet herët.

Ajo është shfaqur nga vetura e saj luksoze, e cila sikur çdo herë, ishte kujdesur për pamjen e saj të jashtme deri në detajin më të fundit.

Loading poll ...

Përkundër angazhimeve që ka rreth muzikës, dhe emisonit të saj, ajo është përdoruese mjaft e rregullt e këtyre rrjeteve. /Kosovarja/