Mihrije Brahja nxjerr ‘sekretin’ e Naimit në lidhje me Bleona Qerretin

Së fundmi këngëtarja Mihrije Brahja së bashku me bashkëshortin e saj Naim Abazi kanë qënë të thirrur në emisionin’ Sevenbizz’.

Ata kanë folur në lidhje me aktivitetet e tyre por edhe për jetën private.

Ata gjatë intervistët deklaruan së nëse nuk do të ishin martuar bashkë partnerët e tyre do të ishin Mimoza Shkodra dhe këngëtari i njohur Dani sigurisht në kuadrin e shakasë.

Dhe në kuadrin e shakasë Mihrija ka treguar dhe për një ‘sekret’ të bashkëshortit të saj Naimit:

’Naimi ka qejf për ti rehatuar femrat që nuk po gjejnë dot të dashur dhe në një moment të caktuar kur Bleona Qereti sapo ishte ndarë nga ish bashkëshorti i saj Gani Bardhi dhe nuk po gjente dot një dashur Naimi i tha: ‘Sillu ka të sillesh dhe nëse nuk të merr kush të marr unë’ dhe unë vetëm qeshja nuk di nëse ishte xhelozi’ është shprehur Mihrija.

Këtë deklaratë të Mihrijes, mund ta gjeni nga minuta 4 të videos.