Miku i tij e zbulon se ku i mban Capital T paratë

 

Miku i tij e ka publikuar një foto në të cilën tregon se ku i mban paratë Capital T.

Reperi Capital T mbrëmë e ka festuar ditëlindjen e tij të 28-të dhe me rastin e kësaj date të veçantë për të ka pranuar urime të shumta nga familjar, miq, fansa etj, shkruan lajmi.net.

Njëri prej tyre, miku i tij Dj. Deezy, i cili ka zgjedhur ta uroj nëpërmjet postimit të një fotografie në Instastory.

Në foton e postuar shihet Kapo i cili në bel i ka vendosur një shumë parash, e miku i tij në fjalë e ka uruar që ta shohi gjithmonë në gjendje të tillë.

“Gëzuar ditëlindjen për vëllain tim të madh Capital T, të pafsha gjithmonë kështu”, ishin fjalët e tij./Lajmi.net/