Milaim Zeka: Jam nga personazhet publike që asnjëherë nuk flas banalisht

 

Milaim Zeka ka folur lidhur me gjuhën që përdor në publik.

Milaim Zeka ishte i ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Deputeti ka treguar shumëçka rreth jetës profesionale dhe asaj private, madje komentoi edhe muzikën sot.

Lidhur me gjuhën që përdor në kuvend, ai kishte disa fjalë për t’i thënë për këtë gjë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të kuptuar se çfarë tha Milaim Zeka. /Lajmi.net/