Milaim Zeka: Sjellja banale dallon prej fjalorit banal

 

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ishte së fundmi mysafir në ‘Mirage’.

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhës e Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, para kamerës së emisionit ‘Mirage’ ka folur për shumë të pathëna, shkruan lajmi.net.

Zeka në theks të veçantë ka folur për fjalorin banal dhe sjelljen banale për të cilat mendon se dallojnë shumë njëra prej tjetrës.

Ai ka treguar edhe për disa momente nga jeta e tij private dhe ajo profesionale dhe të gjitha këto dhe shumë më shumë se kaq i gjeni në videon që ua sjellim poshtë tekstit./Lajmi.net/