Milaim Zeka zgjedh mes Luana Vjollcës dhe Fjolla Morinës për një natë

Milaim Zeka kishte një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh për një natë mes Fjolla Morinës dhe Luana Vjollcës.

 

Milaim Zeka ishte protagonisti i radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ai kishte për detyrë të zgjedhte mes opsioneve që i kishte para tij, mes tyre Luana Vjollcës dhe Fjolla Morinës.

Mes dy artisteve, ai duhej të zgjedhte për një natë një emër, meqë rast kishte disa fjalë për njërën prej tyre.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 8:28 dhe mësoni përgjigjen e Zekës. /Lajmi.net/