Milani të gatshëm të transferojnë yllin e Real Madrid

AC Milan së fundmi duket se ka shprehur interesim për mesfushorin e Real Madrid, Isco Alarcon.

Sipas një raportimit të Don Balon, Rosonerët janë të gatshëm të transferojnë reprezentuesin spanjoll në San Siro, shkruan lajmi.net.

28 vjeçari kohët e fundit nuk ka gjetur shumë hapësirë te Los Blancos këtë sezon dhe nuk duket se Zinedine Zidane mbështetet te lojtari.

Don Balon raporton gjithashtu se shuma që do të ofrojë Milani për lojtarin është 20 milion euro.

Më 2022, Isco do të përfundojë kontratën me Real Madrid kështu largimi i tij nga klubi është shumë i mundshëm.

AC Milan së fundmi duket se ka shprehur interesim për mesfushorin e Real Madrid, Isco Alcaron./Lajmi.net/


Po juve sa u ka zgjatur rikthimi i nuhatjes? Ekspertët : Ja sa muaj zgjat kthimi i nuhatjes sipas

Zidane paralajëmron Atalantan: Duam të fitojmë gjithçka