Miranda Hashani feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

 

Miranda Hashani sot feston ditëlindjen e saj.

Këngëtarja Miranda Hashani, sot feston ditëlindjen e saj të 46-të, shkruan lajmi.net.

Ajo, me rastin e kësaj date të veçantë ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq e edhe kolegë. Këngëtarja shqiptare po vazhdon suksesin e saj në muzikë, kështu duke e ruajtur origjinalitetin.

Miranda edhe sivjet mori pjesë në xhirimet festive dhe projektet muzikore nuk kanë munguar. Kënga e fundit e realizuar me videoklip e saj është “Amaneti i nanës” dhe u pëlqye nga publiku.

Kujtojmë se Miranda është e martuar dhe ka dy djem./Lajmi.net/