‘Mirëmëngjesi’ nga e bukura Luana Vjollca

Luana Vjollca është një nga femrat shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale.

Prezantuesja që përherë reflekton stil dhe bukuri në paraqitjet e saj, vjen me një postim të ëmbël në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Me një fustan të kaltër, ajo duket fantastike teksa shfaq edhe pjesë të trupit të saj super seksi, duke iu thënë uruar ndjekësve të saj ‘mirëmëngjesin’.