Mjekët e rekomandojnë atë në vend të ilaçeve: Hajeni ate çdo ditë

Reçeli me të vërtetë është i shijshëm, por gjithashtu një ushqim i shëndetshëm dhe i dobishëm në kuzhinë. Reçeli ju ndihmon për të zgjidhur të gjitha problemet me zorrët. Për t’ju bërë të ndiheni mirë, për t’u pastruar nga të gjitha toksinat dhe për të mos u ndier të fryrë, mjekët e rekomandojnë atë si ilaç.

Loading poll ...

Përbërësit:

150 gram Hurma

150 gram kumbulla të thara

1 gotë e gjysëm me ujë të vluar

PËRGATITJA:

Pritini Hurmat dhe kumbullat të thata në copa të vogla, pastaj shtoni ato në ujë të vluar. Ky reçel është i përshtatshëm për të gjitha problemet e zorrëve. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .