Modelja e njohur në Ferrari, do e harroni makinën pasi ta shihni atë 

 

Modelja ruse ka provokuar nga Ferrari.

Modelja ruse, Anastasia Kvitko, po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për një arsye, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në llogarinë e saj në Instagram, aty ku edhe poston imazhe të ndryshme provokative. Në fakt pothuajse të gjitha i ka të tilla.

Së fundmi erdhi me një foto të re nga makina e tipit Ferrari dhe i bëri që të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo.

Anastasia ka më shumë se 9 milionë ndjekës në Instagram dhe cilësohet si konkurrentja më e fortë e Kimit./Lajmi.net/