Modelja e njohur publikon momente intime me partnerin

 

Modelja seksi ka publikuar imazhe intime me mashkullin që ia ka rrëmbyer zemrën.

Modelja amerikane në llogarinë e saj në Instagram i ka publikuar disa foto nën shoqërinë e partnerit të saj, mashkullit që ia ka rrëmbyer zemrën, Sebastian Bear-McClard, shkruan lajmi.net.

Ajo është shfaqur në momente intime në prehërin e tij në njërin imazh, në tjetrin e ka fotografuar atë në krevat.

Emily është aktive në Instagram aty ku shpesh publikon foto nga përditshmëria dhe jo vetëm. Bukuroshja amerikane ka realizuar shpesh fotosesione nudo./Lajmi.net/