Modelja kosovare heq bikinit në pjesën e sipërme nga pushimet në Miami

 

Modelja kosovare ka provokuar rënd nga pushimet në Miami.

Modelja kosovare, Lorena Haliti e cila jeton dhe vepron në SHBA, ka provokuar ndjekësit me fotot e radhës të postuara në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Nga pushimet në Miami ajo ka pozuar pa bikini në pjesën e sipërme dhe gjoksin e ka mbuluar me duar.

Lorena njihet si njëra ndër shqiptaret më të kërkuara në Amerikë për projekte të ndryshme si modele, e se është e tillë e dëshmojnë edhe fotot e tjera në Instagram tek të cilat ka pranuar komente të shumta pozitive./Lajmi.net/