Modelja lidhet me aktorin e filmave porno 36 vite më të madh, ‘masakrohen’ me komente

 

Loading poll ...

Një çift me 36 vite diferencë është përballur me shumë komente negative. Ata u takuan në një set fotografik erotik dhe kanë një vit e gjysmë bashkë dhe nuk shqetësohen aspak për mendimin e të tjerëve.

Modelja që realizon fotografi erotike Lou Nesbit, 20 vjeçe u takua me aktorin e filmave porno Egon Koëalski, 56 vjeç gjatë një seti para 3 vitesh.

Lou ishte gjithmonë e qetë dhe nuk i bënte përshtypje diferenca, por Egon ishte pak skeptik në fillimet e tyre në gusht të vitit 2017. Interesat e përbashkëta dhe sensi i humorit tregoi se dashuria e tyre është e madhe dhe familja e ka mbështetur lidhjen që kanë.

“Ne u takuam në një set porno ku ishim shumë aktivë fizikisht. Kishte shumë njerëz rreth nesh që mbanin kamerat kështu që nuk ishte ambient ideal për tu njohur. Unë rashë në dashuri me të sepse ai është i ngjashëm me mua. Ne kemi sens të njëjtë humori dhe flasim për çdo gjë”, rrëfeu Lou.

/Ora News.tv/