Modelja shqiptare ‘ndez’ rrjetin, pozon në të brendshme

Xhesika Berberi ka publikuar disa imazhe të reja.

Xhesika Berberi në këto fotografi vjen vetëm në të brendshme, duke vënë në pah linjat trupore, shkruan lajmi.net.

Në të brendshme të zeza, modelja shqiptare dukej tejet joshëse, duke treguar format perfekte, teksa ka pozuar për një linjë të të brendshmeve.

Xhesika edhe këtë herë shfaqet me pothuajse aspak grim në fytyrë dhe dukej mahnitëse. /Lajmi.net/