Modelja shtatzënë pranon kritika nga fansat

 

Modelja tërheqëse ka pranuar kritika së fundmi në Instagram.

Modelja shtatzënë Belle Lucia është kritikuar ashpër në Instagramin e saj për shkak se nuk i duket aspak barku, transmeton lajmi.net.

Belle e cila ka një numër të madh të ndjekësve në Instagram ka vendosur që të ju përgjigjet njëherë e mirë duka ua mbyllur gojën të gjithëve.

“Çdo femër e tregon ndryshe shtatzëninë e saj dhe nuk është aspak mirë që shani duke nisur nga format trupore, pavarësisht nëse bëhet fjalë për një femër të shëndoshë apo për një femër elegante”, kishte shkruar modelja angleze./Lajmi.net/