Momenti prekës kur babai e puth në ballë Gresën teksa po vallëzonte

 

Gresa Behluli sonte po kurorëzon dashurinë me martesë.

Gresa dhe Lulëzimi kanë organizuar dasmë madhështore, me të ftuar emra të njohur të estradës dhe fushave të tjera, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale është publikuar një video, në të cilën shihet teksa Hajrushi, babai i Gresës po i dhuronte asaj një puthje në ballë, teksa po vallëzonte.

Këngëtarja po duket mahnitëse e veshur me fustan të nusërisë. /Lajmi.net/