Morena me këtë fustan gati sa nuk zbulon pjesën intime

Shquhet për stilin, dhe elegancën e saj.

Ëshë kjo modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku, e cila përveç talentit për muzikë, njihet edhe për format trupore të saj, shkruan Kosovarja.

Meqënëse, ajo është tejet aktive në rrjete sociale, së fundmi ka ndarë një fotografi goxha atraktive, ku shihet e veshur në një fustan të zi.

Këtë herë ajo kishte pozuar para pasqyrës, por ajo që mori vëmendje ishte pjesa e haput tek këmbët.

Siç kujtojmë, projekti i fundit i Morenës është “Dashni”, duet ky me këngëtarin e njohur, Sabri Fejzullahun. /Kosovarja/