Morena Taraku dhe Sabri Fejzullahu bëhen bashkë në këtë vend

 

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku ka raporte mjaft të mira me familjen e Sabri Fejzullahut.

Meqë është aktive në rrjetet sociale, Taraku publikon postime të llojllojshme me të cilat  shpesh rrëmben vëmendje, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe, Morena ka sjell disa imazhe e cila tregon se është duke kaluar çaste të mira me këngëtarin, Sabri Fejzullahu dhe bashkëshorten e tij, Nerën.

Ata janë mbledhur së bashku në Turqi, ku tash e një kohë Morena është zhvendosur atje për të punuar në projekte të reja.

Nga ana tjetër, Morena dhe Sabriu para një muaji lansuan këngën e re të titulluar “Dashni”. /Lajmi.net/