Morena Taraku me kostum larjeje, gati sa nuk i doli…

 

Morena Taraku provokon nga Turqia.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, ka provokuar me një foto të re të publikuar në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar, ajo shihet e veshur me kostum larjeje ndërsa për pak sa nuk i ka dalë edhe pjesa intime.

Pranë fotografisë, modelja seksi ka pranuar shumë komente nga më të ndryshmet ndërsa edhe pëlqimet nuk kanë munguar./Lajmi.net/