Morena Taraku prezanton ‘dashurinë’ e saj me vlerë mijëra euro

 

Morena Taraku ka prezantuar dashurinë e saj.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Në atë Instagram, ka postuar një imazh me qenin e saj e cila është mjaft e lidhur me të. “Moi, dashuria ime”, ka shkruar ajo.

Vite më parë është zbuluar edhe çmimi marramendës i qenit të Morenës të cilin e mban në shtëpi dhe kushton afro 10 mijë euro.

Sido që të jetë, siç shihet dashuria për këtë lloj të qenit ka qenë më e madhe se sa shuma e parave. /Lajmi.net/