Morenën s’e pengon as bora të vishet seksi, në mes të Brezovicës tregon…

  Morena Taraku ka ardhur me një fotosesion të ri të realizuar në Brezovicë.      

Modelja dhe këngëtrja, Morena Taraku nuk e ka aspak problem që edhe nëpër borë të tregoj pak nga trupi i saj seksi, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe në Brezovicë ka zbuluar barkun, ndërsa nuk kanë munguar komentet e fansave të cilët e kanë pyetur nëse e ka apo jo ftohtë.

Projekti i saj i fundit muzikor është dueti me këngëtarin Sabri Fejzullahu, kënga ‘Dashni’ e cila ishte shumë e pëlqyer nga publiku po ashtu u komentua shumë.

Morena duket se përveç modelimit e ka marrë me seriozitet edhe muzikën dhe nuk e ka ndërmend të ndalet./Lajmi.net/

Loading poll ...

                    View this post on Instagram                            

 

 #LV all about LoVe ? 

A post shared by   K I N G M T  (@morenataraku) on