Motra e Muriçit mbështet Kosovën, ua largon mendjen nga loja me këtë foto 

 

‘Gardiani’ i Përfaqësueses së Kosovës, Arijanet Muric, sonte do të ketë përkrahje të madhe.

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Kosovës dhe Bullgarisë, shkruan lajmi.net.

Përfaqësuesja e Kosovës po merr përkrahje të madhe e nuk ka munguar edhe ajo nga familjarët e portierit Arijanet Muric.

Ishte motra e tij, Amra ajo e cila ka bërë që ta largoni paksa mendjen nga ndeshja me foton që e ka postuar.

“Të gjithë së bashku për fitore”, ka shkruar ajo pranë fotos së postuar. Amra në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe u ‘servon’ foto nga më të ndryshmet provokative.

Kujtojmë se vëllai i saj është njëherësh portier i Manchester Cityt./Lajmi.net/