Mozzik dhe Loredana i bëjnë edhe një tjetër dhuratë të veçantë vajzës

  Para pak javësh, u bënë prindër për herë të parë.      

Reperi, Mozzik dhe bashkëshortja e tij, Loredana Zefi u bënë prindër për herë të parë të një vajze të quajtur, Hana, shkruan lajmi.net.

Çifti janë mjaft aktiv në rrjete sociale të cilët sjellin imazhe dhe video të ndryshme e më së shumti të vajzës.

Në imazhin e fundit të ndarë me ndjekësit, Loredana tregon se çifti i kanë blerë një dhuratë vajzës, një palë atlete mjaft të mira.

Jo vetëm kjo, ata i kanë blerë një mori dhuratash Hanës, dhurata këto të shtrenjta dhe tejet të veçanta. /Lajmi.net/