Mozzik e Loredana bashkë me bebin në skijim!

Reperi Mozzik dhe gruaja e tij Loredana kanë shkuar për të skijuar në malet e Austrisë.

Ata me vete kanë marrë edhe vajzën e tyre, Hanën. Prej disa postimeve që ata dytë i kanë bërë në llogaritë e tyre në rrjete sociale shihen shumë të lumtur bashkë dhe me shumë stil.

Mozzik dhe Loredana janënë përgatitje të këngës së tyre të re e cila do të publikohet në datën 1 shkurt.