Mozzik pranon një dhuratë të veçantë

Reperi Mozzik ka marrë një dhuratë të këndshme.

Mozzik ka pranuar si dhuratë portretin e vajzës së tij Hanës, ndërsa fotografinë e postoi në Instagram, shkruan lajmi.net.

Vogëlushes së tij ia kishin bërë një portret të mrekullueshëm, gjë që i kishte pëlqyer shumë edhe reperit.

Për ndryshe, Hana është fëmiu i parë i Mozzik dhe Loredanës.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Mozzik është “NANA”, këngë të cilën ia ka dedikuar nënës së tij.