Ndihesha e fryrë.. Një javë më vonë zorra e trashë u pastrua falë kësaj përzierje me uthull dhe mjaltë!

Shumica e njerëzve ditët e sotme konsumojnë një dietë të pashëndetshme dhe bëjnë një jetë inaktive e cila u shkakton shumë stres.

Loading poll ...

Prandaj është shumë e dobishme që të bëhet një pastrim i zorrës së trashë disa herë gjatë jetës sonë..

Përbërësit:

2 lugë me uthull molle,
2 lugë me mjaltë.

Përgatitja:

Përgatitja është shumë e thjeshtë, mjafton të shtoni mjaltin dhe ulluhën e mollës nënjë enë dhe konsumoheni pijen direkt. Kjo pije duhet të mërret në mëngjes me një stomak bosh në mënyrë që të përftoni sa më shumë prej saj.

Do të detoksifikoj tërësisht trupin tuaj dhe do ju ndihmojë të humbisni peshë duke nxjerrë gjithë mbetjet e panevojshme.

Të mirat e kësaj recete nuk ndalojnë këtu, përkundrazi ajo gjithashtu ul nivelet e kolesterolit, parandalon formimin e tumoreve të ndryshme, gjithashtu rregullon presionin e gjakut dhe mban në kontroll nivelet e sheqerit në gjak, lufton obezitetin dhe sëmundje të tjera të rrezikshme.

Kjo pije është e pasur në antioksidantë dhe ka veti antimikrobale. Mos hezitoni por përgatiteni që sot! Pastroni zorrën e trashë dhe jua garantojmë që do ndiheni më mirë shumë shpejt. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .