Ndjekësi ia bën 8 me 2 Encës, ‘Gjyshja ime i ka më të mira’ shikojeni si i përgjigjet ajo

Enca ka reaguar lidhur me fjalët të cilat thuhen për të si u vesh apo qëndroj zhveshur, shkruan GazetaBlic.

Ajo është shfaqur shumë provokuese në foton e fundit.Me një postim në llogarinë ‘Instagram‘, ka ndarë një imazh ku ka venë në pah të pasmet e saj krejtësisht.

Këngëtarja ka marrë komente të shumta nga ndjekësit.Njëri nga ndjekësit i ka shkruar ‘Sa palidhje gjyshja jem i ka ma mira besom’, ndërsa Enca nuk heziton dhe ia kthen ‘A ja shef shpesh b**en gjyshes?‘.

Në fund, ajo la edhe një mesazh për gjithë ndjekësit e saj ‘Ju lutem, nëse keni te tilla tendenca apo deshira, kontrolloni trurin.’

Shikojeni foton: