Ndjekësit e Samantës të mahnitur nga fotografia e saj pa grim 

Samanta Karavella i ka mahnitur ndjekësit me foton e saj pa grim.

 

Samanta Karavella e ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet pa grim, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja Samanta Karavella nuk e ka problem që të realizoi fotografi ku shfaqet e pa grimuar dhe këtë e ka dëshmuar para pak minutash në Instagram.

Pranë fotos ajo ka pranuar komente shumë pozitive nga ndjekësit të cilët janë mahnitur se si po duket Samanta me ‘ujë e sapun’.

Sa u përket projekteve muzikore, projekti i fundit i Samantës është kënga ‘Ku ma ke’ e cila është pëlqyer nga publiku./Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 
 
  
  
 

 

 A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial)  on