Ndryshimi i festivaleve muzikore ndër vite, a garantojnë ato sukses sot?

 

Irma Xhema në emisionin “Mirage”, ka komentuar kompeticionet muzikore nga e kaluara deri më sot.

Gazetarja e njohur, Irma Xhema ishte e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ajo ka komentuar kompeticionet muzikore shqiptare dhe ndryshimet që ato kanë pësuar ndër vite.

Irma, ndër të tjera ka folur edhe për sukseset e disa artistëve që dolën nga këto gara dhe mënyrën se si vazhduan karrierën ata.

Loading poll ...

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Irma Xhema. /Lajmi.net/