Në jetën e mëparshme shenja e horoskopit thotë që kemi pasur këtë profesion

Nëse besoni në kozmos atëherë shancet janë që gjithashtu besoni në rimishërimin. Nëse nuk e keni ditur, shenja juaj e horoskopit mund të ndihmojë në përcaktimin e asaj se çfarë keni qënë ju në një jetë të kaluar.

Dashi: Poet

Me Peshqit në shtëpinë tuaj të 12-të, shancet janë që ishit thellësisht shpirtëror, poetik dhe enigmatik. Ju gjithashtu keni qenë shumë të mëshirshëm dhe të dobishëm për të tjerët.

Demi: Luftëtar

Me shenjën e Dashit në shtëpinë tuaj të 12-të, ju me siguri kenië qenë agresivë, dominues dhe nuk keni pasur frikë nga asnjë gjë. Ju luftuat për atë që besuat, pa marrë parasysh pasojat.

Binjakët: Biznesmen

Me shenjën e Demit në shtëpinë tuaj të 12-të shanset janë që keni qenë materialist dhe i konsumonit lehtësisht kënaqësitë e jetës. Ju keni qenë një krijesë e rehatisë.

Gaforrja: Diplomat

Me Binjakët në shtëpinë tuaj të 12-të, ndoshta keni qenë një intelektual i mprehtë, i zhdërvjelltë dhe i shkëlqyer.

Luani: Kujdestar

Me shenjën e Gaforres në shtëpinë tuaj të 12-të, ti ke qenë i edukuar, sentimental dhe me kujdesin e një nëne. Frika juaj e braktisjes ju frymëzoi të kujdeseni për ata që janë përreth jush.

Virgjëresha: Anëtar i familjes mbretërore

Me Luanin karizmatik në shtëpinë tuaj të 12-të, shanset janë që të keni qenë një egoist i fuqishëm dhe dëshironit të ishit në qendër të vëmendjes. Njerëzit ju kanë admiruar pafundësisht.

Peshorja: Mjek

Me Virgjëreshën në shtëpinë tuaj të 12-të keni qenë shumë të përfshirë në shërimin e të tjerëve dhe në mjekësinë natyrore. Ju gjithashtu bënit sakrifica për njerëzit që kanë qenë përreth jush në këtë proces.

Akrepi: Artist

Me Peshoren Venusiane në shtëpinë tuaj të 12-të ju ishit sensual, diplomatik dhe shumë krijues. Ju dëshironit që mjedisi juaj të ishte estetikisht i këndshëm.

Shigjetari: Shkencëtar

Me Akrepin obsesiv në shtëpinë tuaj të 12-të, ju ishit intesivë, misteriozë dhe shumë analitikë. Ju nuk i besonit askujt, përveç tyre që kanë pasur prova të plota dhe legjitime.

Bricjapi: Filozof

Me Shigjetarin e kësaj bote në shtëpinë tuaj të 12-të, ju ishit shumë filozofik, liridashës dhe aventureskë. Ashtu si një shpirt vërtet i lirë, kurrë nuk keni bërë marrëveshje.

Ujori: Politikan

Me Bricjapin e pamëshirshëm në shtëpinë tuaj të 12-të, ju ishit shumë ambicioz, i vendosur dhe i mirënjohur. Pasi ju vendosni për diçka nuk ka më kthim prapa.

Peshqit: Rebel

Me Ujorin e çuditshëm në shtëpinë tuaj të 12-të, ju ishit ishit jashtëzakonisht të logjikshëm dhe jo-konvencional. Personaliteti juaj i veçantë dallohej edhe në turmë dhe si ju nuk kishte asnjë tjetër.