Në këtë mënyrë nis një ditë e Mahmut Feratit

 

Në këtë mënyrë nis një ditë e Mahmut Feratit

  

Mahmut Ferati ka treguar se si nis një ditë e tij.

Këngëtari Mahmut Ferati gjatë një interviste të fundit të dhënë për ‘Mirage’ ka folur për karrierën e tij muzikore dhe mësimdhënien, shkruan lajmi.net.

Loading poll ...

Duke qenë se së fundmi ai erdhi me një projekt muzikor dedikuar Fadil Vokrrit, ka folur edhe sa i përket kësaj pjese.

Për t’i kuptuar të gjitha këto dhe se si nis një ditë e këngëtarit Mahmut Ferati ndiqeni intervistën që ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/